مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » ارسال پیامک بدون نیاز به وب و سیستم مخابراتی امکان پذیر شد

ارسال پیامک بدون نیاز به وب و سیستم مخابراتی امکان پذیر شد

ارسال پیامک بدون نیاز به وب و سیستم مخابراتی امکان پذیر شد

 

پیامک رایگان
ارسال پیامک بدون نیاز به اینترنت

کارشناسان موفق به ساخت ابزار موبایلی جدیدی شده‏اند که به کاربر امکان می‏دهد بدون نیاز به استفاده از شبکه‏ های مخابراتی یا Wi-Fi، پیام‏های متنی خود را به دوستان و اطرافیان ارسال کنند.

این ابزار که MeshMe نام دارد این امکان را برای کاربران فراهم می‏کند زمانی که گوشی آنها در حالت هواپیما قرار گرفته است، با فعال کردن گزینه بلوتوث و Wi-Fi بتوانند به‌صورت همزمان به چندین نفر پیام متنی بفرستند.
«جوری شواچ» (Jory Schwach) مدیرعامل شرکت MeshMe توضیح داد: «این ابزار از سیستمی استفاده می‏کند که به آن درگیری شبکه می‏گوییم: در این روش هر گوشی که ابزار مذکور روی آن نصب شده است به‌عنوان یک روتر مورد استفاده قرار می‏گیرد و اطلاعات را به‌صورت کارآمد از یک دستگاه به دستگاه دیگر انتقال می‏دهد.»
او اظهار کرد اگر شما با گوشی خود قصد ورود به این شبکه را داشته باشید هم امکان خواندن پیام‏ها وجود نخواهد داشت؛ مگر آنکه گوشی ارسال‌کننده پیام به شما متصل شود.
شواچ گفت: «ماه گذشته نخستین نسخه از ابزار MeshMe برای گوشی آی‌فون ارسال شد و پیش‏بینی می‏کنیم به‌زودی نسخه اندرویدی آن هم عرضه شود.»

منبع: رایورز

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir