مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » آنر 7C – پیشتازی در نبرد قیمت

آنر 7C – پیشتازی در نبرد قیمت

Huawei honor 7C - هواوی آنر 7 سی

در لیست اسمارت‌فون‌های ساب‌برند آنر، بالاترین امکانات معمولا به نمونه‌های دارای شماره عددی (بدون پسوند) و مدل‌هائی مثل آتعلق داشته و پس از آن به فراخور رده و کلاس محصول، به مدل‌هائی دارای پسوند، Play ،Lite ،X،C و مواردی از این دست بر می‌خوریم که هریک کاربرانی ویژه در کلاس‌های قیمتی مختلف را هدف قرار داده‌اند. مجموعه آنر اواخر سال گذشته میلادی با معرفی مدل با صفحه‌نمایش بزرگ 18:9، دوربین‌های دوگانه، حافظه داخلی بالا و ظرفیت راضی‌کننده باتری، توجه خریداران را به خود جلب کرد و مزیت‌های رقابتی متعددی را در قیاس با سایر نمونه‌های حاضر در بازار ارائه نمود. سری آنر 7 پس از موفقیت 7X، به نمونه‌های رده پائین‌تر همچون ادامه پیدا کرد که اندازه صفحه‌نمایش در آنها با تغییر روبرو شده و از لحاظ پردازشی و دوربین نیز تفاوت‌های مشخصی مابین آنها دیده می‌شود.

Huawei honor 7C - هواوی آنر 7 سی

آنر 7X

آنر 7C پیشرفته‌ترین مدل این سه‌گانه، صفحه‌نمایشی حتی بزرگ‌تر از 7X دارد اما وضوح آن از فول اچ‌دی به اچ‌دی کاهش یافته و در زمینه پردازنده و باتری نیز تغییرات مهمی را تجربه کرده است. در آنر 7A با اینکه سایز صفحه‌نمایش کمتر شده و از پروسسور ضعیف‌تری در آن استفاده شده است اما دوربین‌های دوگانه و ظرفیت باتری هنوز در این مدل نیز حضور دارند. در نهایت آنر 7S نه‌تنها کوچک‌ترین سایز صفحه‌نمایش را در این خانواده ارائه می‌کند بلکه سنسور اثر انگشت نیز از آن حذف شده و خبری از دوربین‌های دوگانه نیز در آن نیست. بخش پردازشی و حافظه این گوشی نیز از ساده‌سازی‌های صورت پذیرفته در این مدل برکنار نبوده‌اند.

Huawei honor 7C - هواوی آنر 7 سی

آنر 7S

honor 7C با نام مدل LND-L29 موضوع بررسی این نوبت است؛ این گوشی با بدنه فلزی، صفحه‌نمایش بزرگ، حافظه داخلی و پردازنده راضی‌کننده و دوربین‌های دوگانه، حداقل روی کاغذ انتخاب جالب توجه‌ای در رده میانی رو به پائین به نظر می‌رسد و از این رو بررسی نقاط ضعف و قوت آن راه‌گشای بسیاری از خریداران این رده قیمتی خواهد بود.

Huawei honor 7C - هواوی آنر 7 سی

جعبه محتویات

جعبه 7C از لحاظ طراحی و شکل ظاهری هیچ تفاوتی با 7X ندارد و در اینجا هم با یک جعبه آبی رنگ کوچک روبرو می‌شویم که تنها نام گوشی روی آن نقش بسته و زیر آن اطلاعاتی در مورد این مدل به چشم می‌خورد.

Huawei honor 7C - هواوی آنر 7 سی

درون این جعبه به جز خود دستگاه، یک آچار کوچک برای دسترسی به اسلات حافظه و سیم‌کارت، یک شارژر و یک کابل microUSB دیده می‌شود و خبری از هدست نیز در آن نیست. این لیست دقیقا به همین صورت در آنر 7X نیز تکرار شده بود.

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir